Kij bambusowy, tyczka bambusowa i ich zastosowanie w domu


Kontakt, zakup       Ceny, rozmiary        Katalogi        Powrót do strony głównej


Bambuszrudak, bambuszoszlopok, egzotikus bambusz alapanyagok bambusz bárpultokhoz, bambusz falburkoláshoz, Feng Shui-hoz.Bambus Sichtschutz, Bambus Sonenschutz, Windschutz, RaumteilerBambusni štapovi i motke za dekoraciju enterijera.bambusový obklad, bambusová tyč, bambusový paraván, bambusové rámy, bambusyTürfronten aus Bambus RollenwareCanna di bambooPentru decorarea spatiilor va oferim stalpi, bete de bambus, culoare natur si verde cat si sipci de bambus pentru lambriu.Bambus štap za dekoraciju ili izradu nameštaja.Bambusový predok pre koľaj záclon, bambusový rám obrazov, bambusové zábradliebamboo pole, folding screen from bamboo, bamboo for furniture, bamboo base board, bamboo cane


Dzięki tym materiałom i pomysłom możemy wyczarować swoisty, naturalny klimat, a przez to
 nadać całkowicie indywidualny charakter naszego domu. Na przykład schody, listwy przyścienne, progowe, kanały kablowe lub bar tropikalny. Wszystko to można zrobić z kija bambusowego. Sprzedajemy kije bambusowe o średnicy od jednego do dwunastu centymetrów, w podstawowej 2,8 metrowej długości (na żądanie także o długości 5,6 m). Tutaj są  ceny kijów bambusowych.

Bambusowa lamperiaBambusowa lamperia

Nowość!

Bambusowe listwy do lamperii, bambusowa okładzinaDo tej pory bambus wykorzystywany był jako rozcięty wzdłuż na połowę. Jednak praca z takim materiałem była dosyć ciężka. Ponieważ jest spora różnica w szerokości końcówek (po obu stronach), to trudne było osiągnięcie płaszczyzny bez szczelin. Ten problem rozwiązuje listwa bambusowa. Otrzymuje się ją tak, że z bambusa o dużej średnicy wycinany jest 5 centymetrowy pas,  wyrównywany potem poprzez heblowanie. Rezultatem jest to, że obie strony są proste i równoległe, co ułatwia i przyspiesza pracę z nimi. Powierzchnia jest całkowicie jednolita, ponieważ jest wykonana ze starannie wybranych jakościowych bambusów. Może być montowana na miękkim drewnie. Nie ma jednak możliwości maskowania widocznych wbitych gwoździków.

 
Cena z VAT: 4,50 zł/m (91 zł/m2)

Można nabyć w długościach: 2 m i 2,9 m.
Schody wykładane bambusem. Balustrada jest zrobiona z tłoczonego bambusa.

Zdjęcia schodów wykładanych bambusem, ramy, meble i inne wyroby z bambusa

Balustradę o żelaznej konstrukcji łatwo można zamaskować. Potrzebny jest tylko cięty na miarę bambus, który młotkiem drewnianym nabija się na dany słup. Jeśli oba końce słupka (który chcemy zakryć) nie są dostępne, to kij bambusowy rozcinamy za pomocą dużego noża  i młotka gumowego lub drewnianego. Później wnętrze czyścimy i możemy przymocować na słup. Klejem do drewna można skleić te dwie części tak, że nie widać miejsca przecięcia.


Bambus doskonale nadaje się na tak zwane kanały kablowe.

 


Bar ozdobiony bambusem zapewni tropikalny klimat

Podzielone na połowę bambusowe tyczki i układane obok siebie mogą być wykorzystywane do pokrycia ścian jako lamperia. Także rurę podtrzymującą ladę  można łatwo ukryć. Pokrycie ściany nie jest trudne i można to samemu wykonać nawet w warunkach domowych


Szczegółowy opis wykładania ścian bambusem, wraz ze zdjęciami

Parawan bambusowy

Parawan bambusowy

Na prostej drewnianej lub metalowej ramce rozciągamy stalową linkę, do której przyczepiamy kije (tyczki) bambusowe i parawan gotowy.

 


Dalsze zdjęcia  zastosowania bambusa


Bambusowe karniszeKarnisze do firan

Aluminiowe i plastikowe karnisze można łatwo, szybko i estetycznie zakryć bambusem, ratanem, drewnem rzeźbionym lub innym materiałem naturalnym.Ramka bambusowa, i papirus wygląda ładnie w ramce bambusowej

Ozdobne ramki z trzciny bambusowej. Taką ramkę z egzotycznego bambusa może każdy wykonać.

Przegroda z bambusa w pomieszczeniu

Przegroda bambusowa doskonale zapewnia ochronę przed zaglądaniem na nasz taras lub przez płot. Powierzchnia tej maty osłaniającej jest lakierowana, a drut wykorzystany do wzmocnienia jest nierdzewny.
Rozmiary:
1m * 2m cena:  91,- zł/szt.
2m * 2m cena: 166,70 zł/szt.


Wybieramy kij bambusowy (tyczka bambusowa), którego średnica znacząco się nie zmniejsza. Rozcinamy  go wzdłuż na połowę i czyścimy wnętrze bambusa. Przycinamy bambus na żądaną długość. Ramkę montujemy na równej powierzchni i sklejmy ją w rogach. Ważne jest to, że bambus nie można tak łatwo ciąć pod kątem 45 stopni jak drewno, więc po wyschnięciu kleju trzeba rogi zeszlifować papierem ściernym. Bambus można malować. Do tego potrzebna jest gęsta farba, ponieważ cienka powłoka nie przyjmuje się na powierzchni bambusa bez jego zeszlifowania.

Średnica (cm)

Cena z VAT
(zł/m)
Rozcięty bambus wzdłuż
(połówka) (zł/m)

Długość bambusa

1 cm (kij do kwiatów)

---------------

---------------

1 m lub 1,4 m

(dla zamówień powyżej 500 m  zapytaj nas o cenę)

2 - 4 cm

4,30 3,00

3 m

 listwy bambusowej  lamperii o szerokości 5 cm,
 całkowicie równoległe strony

cena promocyjna 5,00

2 m

4 - 6 cm

---------------

4,90

Chwilowo brak w magazynie

6 - 8 cm

--------------- ---------------

Chwilowo brak w magazynie

8 -10 cm

--------------- ---------------

Chwilowo brak w magazynie

10 -12 cm

37,90 24,30

 2,9 m

Przy zamówieniach przekraczających kwotę 1515,- zł stosujemy ofertę indywidualną.


Jeśli podoba się Państwu kij bambusowy( tyczka bambusowa), wyślemy ją pocztą. 
Opakowanie paczki jest bezpłatne. Sprzedajemy tylko całe kije. Kije bambusowe (tyczki bambusowe) możemy wysłać do długości 2,9 m. Koszty przesyłki nie ulegają zmianie w zależności od ilości zamówionego towaru. Koszty przesyłki paczki wynoszą 65,- zł. 


Jeśli jesteś zadowolony z naszych propozycji poleć naszą stronę
www.pl.bambusratan.com znajomym.

Naturtrend Impex Sp. z o.o.

Kontakt z nami poprzez e-mail biuro@bambusratan.com

Jeśli macie jakieś pytania, możecie  też zadzwonić na numer:  71-7121388 ( od 8:00 do 20:00)
 Prosimy dzwonić dłużej, bo numer jest  przekierowany.  Jeśli  nie odbierzemy, a numer będzie wyświetlony, to oddzwonimy.  Jeśli  wyślecie numer telefonu w e-mail, to również zadzwonimy.Bambuszrúd, bambuszoszlop, bambusz térelválasztó, bambusz virágkaró, bambusz burkolat, felezett bambusz rúd.
Štapovi od bambusa za razne prilike: izrada namještaja, dekoracija enterijera, kreativni repromaterijal.
Bambus Sichtschutz, Bambus Sonenschutz, Windschutz, RaumteilerBambus Sichtschutz, Bambus Sonenschutz, Windschutz, Raumteiler.
Arelle (stuoie) di bamboo.
Comercializam en-gros si en-detail stalpi de bambus natur si verde, lambriu (sipca) de bambus de calitate speciala.
Bambus štap za stolare i hobi majstore u Srbiji. Dekoracija enterijera sa bambusnim štapovima.
Bambusová lambériová lišta, bambusový stĺp, bambusové tyče, bambusový rám, bambus, bambusový obklad stien.
Bamboo Cane and Bamboo Pole for Indoor Decoration. Bamboo for Staircase Railing, Folding Screen, Photo Frame and Other Creative and Decorative Usage of Bamboo.