Nasza firma produkuje rolety bambusowe rolowane i rolety rzymskie bambusowe z pięciu rodzajów materiałów, z czterema rodzajami mechanizmu. Maksymalna szerokość wynosi 2,4 m. Ceny są bardzo korzystne, tylko 125 zł/m2. Po prawej stronie przedstawiamy materiały wraz z rozmiarami w danym rodzaju.

Rolety bambusowe (mata bambusowa) można kupić w wielu miejscach, lecz nie ma gwarancji, że będą one odpowiadać Waszym wymaganiom w zakresie rozmiarów i kolorów. Zatem proponujemy następujące rozwiązanie. Można wybrać nie tylko jaki mają mieć rozmiar rolety bambusowe ale i to, na której stronie ma być ukryta linka mechanizmu, ale nawet i to, z jakiego materiału ma być wykonana roleta bambusowa lub rolety rzymskie bambusowe. Można wybrać z widocznym lub z ukrytym mechanizmem. Rolety bambusowe mogą się zwijać lub składać (rolety rzymskie). To wszystko oferujemy za atrakcyjną cenę, czyli 125 zł za metr kwadratowy i ta cena zawiera oprócz kosztów przesyłki niemal wszystko. A zatem:

  • Rolety bambusowe i rolety rzymskie bambusowe mniejsze niż metr kwadratowy kosztują 125 zł - bez względu na ich rozmiar.

  • Jeśli roleta bambusowa będzie z ukrytytym mechanizmem potrzebne jest o 10 cm więcej materiału, który ukryje ten mechanizm. Wartość tej dodatkowej długości zostanie dodana.

  • Rolety rzymskie bambusowe są droższe, ponieważ ich produkcja trwa dłużej i jest trudniejsza, dlatego doliczamy dodatkowy koszt w wysokości 10% ceny podstawowej.

  • Na rolety skośne dopłata wynosi +20% (jeśli górna część nie jest prostopadła)

  • Jeśli rolety bambusowe będą używane na zewnątrz i chcecie abyśmy zaimpregnowali rolety, to cena za impregnację wynosi 33 PLN/m2

Ile dokładnie roleta bambusowa kosztuje? Wypełnij kalkulator przez który możesz łatwo obliczyć cenę, wystarczy kliknąć tutaj. Korzystanie z kalkulatora jest łatwe i nie dopuszcza liczenia np. materiału o szerokości 190 cm, jeśli jego maksymalna szerokość jest tylko 180 cm. Po wyliczeniu można użyć tej tabeli jako zamówienia, które prosimy wysłać e-mailem.

Możemy Wam również wysłać darmowe próbki bez żadnych zobowiązań. Skorzystajcie z tej możliwości i wybierzcie do 5 rodzajów rolety bambusowe lub rolety rzymskie bambusowe. Próbki, jakie wyślemy, będą o rozmiarach 10 x 10 cm. Ponieważ aparat fotograficzny i monitor może wyświetlać nieprawidłowe kolory i cienie w porównaniu z realnym materiałem, to nie będziemy przyjmować reklamacji dotyczących koloru, jeśli Państwo nie wykazali zainteresowania próbkami.
Mechanizm jest prosty i profesjonalnie wyprodukowany. Z jednej strony jest miedziany hamulec i to zapewnia, że roleta bambusowa pozostaje na pożądanej wysokości. Aby odblokować wystarczy pociągnąć linkę hamulca po lewej stronie.

Oferujemy rolety bambusowe w ekonomicznej cenie. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Oferujemy poniższe rodzaje rolet bambusowych w promocyjnej cenie. Wszystkie rolety bambusowe są wyposażone w widoczny mechanizm 1 g. Możecie wybrać, czy linka sterująca ma być z prawej albo z lewej strony. Jeżeli rolety bambusowe będą używane na zewnątrz, to zalecamy impregnację rolet.
Gotowe rolety bambusowe można zamówić za pomocą linków poniżej, w sklepie internetowym rolet bambusowych.

Dodatkowe ważne informacje

Jeśli roleta bambusowa będzie używana na zewnątrz (rolety zewnętrzne), proszę nas o tym powiadomić przy zamówieniu, bo w tym przypadku ta roleta bambusowa będzie wyprodukowana z klejem wodoodpornym. Jeśli będziecie używać rolety bambusowe lub rolety rzymskie bambusowe na zewnątrz, proszę wziąść pod uwage, że te materiały są surowe. To tak samo, jak byśmy wyłożyli nie pomalowaną deskę na zewnątrz, to napewno ona spleśnieje. Jeśli roleta bambusowa albo roleta rzymska będzie używana na zewnątrz polecamy posmarować obie strony olejem ochronnym (np. Sadolin) Nie polecamy, żeby rolety bambusowe lub rolety rzymskie bambusowe zostały lakierowane, ponieważ stwardnieją i nie będzie można je zwinąc. Jeśli roleta bambusowa zostanie posmarowana olejem ochronnym, będzie ona umiarkowanie wodoodporna. To praktycznie oznacza, że jeśli roleta bambusowa jest pod tarasem zadaszonym, gdzie nie jest bezpośrednio wystawiona na działanie deszczu, to olej będzie chronił roletę. Jednakże rolety bambusowe lub rolety rzymskie nie będą chronione, gdy są bezpośrednio narażone na działanie deszczu. Jeśli roletę umieścimy na dachu szklanego tarasu, gdzie będzie bezpośrednio narażona na działanie deszczu, to spleśnieje. Również ważne jest, że słońce "wyssa" także olej ochronny, więc co roku (najlepiej jesienią, przed nadejściem okresu deszczowego) należy ponownie posmarować. Najbezpieczniejsze jest, gdy roletę się używa na zewnątrz wtedy, gdy ją rzeczywiście potrzebujemy, w miesiącach letnich. Rolety wewnętrzne (rolety okienne) używane jako zasłony nie trzeba impregnować. Zazwyczaj jedna puszka oleju (0,75 litrów) wystarczy na powierzchnię 12-14 m2. Preparat trzeba nanieść w cienkiej warstwie, ponieważ rolety bambusowe nie przyjmą nadmiaru oleju. Taka ilość oleju kosztuje około 60,- zł.

O sznurku sterującym

Bambusowy materiał rolet może wytrzymać 10-15 lat, ale żywotność sznurka może wynosić 2-5 lat w zależności od liczby podciągnięć i opuszczeń. Sznurek do podciągania można łatwo wymienić samodzielnie. Dlatego prosimy o rozważenie, aby zamówić również wymaganą ilość sznurka zapasowego. Więc gdy sznurki wymagają wymiany, nie będziesz musiał zamawiać i ponownie płacić kosztów wysyłki.

Roleta bambusowa jest wyplatana w różnych gęstościach. Jak rolety bambusowe lub rolety rzymskie bambusowe przepuszczają światło można zobaczyć tutaj. Zdjęcia były robione w ciemnym pomieszczeniu, w którym rolety rzymskie bambusowe i zwijane były przymocowane na oknie. Fotografie były robione z tej samej odległości i w tych samych warunkach świetlnych.

materiał na rolety bambusowe

BC09

materiał na rolety bambusowe

BC12

materiał na rolety bambusowe

BC13

materiał na rolety bambusowe

C1C

materiał na rolety bambusowe

BC30

Rolety bambusowe są produkowane w trzech rodzajach

roleta bambusowa z widocznym mechanizmem

Klasyczna roleta bambusowa. Materiał zwija się z dołu do góry i jest widoczny mechanizm. Produkt z ceną podstawową. Możemy produkować tego rodzaju rolety o długości do 180 cm. Oczywiście możemy też zrobić dłuższe rolety na życzenie i odpowiedzialność klienta. Ale w tym przypadku gwarancji nie dajemy!

Rodzaj: 1g


roleta bambusowa ze skrytym mechanizmem

Roleta bambusowa ze skrytym mechanizmem. Materiał bambusowy zwija się z dołu do góry. Produkt z ceną podstawową. Do skrycia mechanizmu trzeba dopłacić za dodatkowe 10 cm materiału. Linka może być na którejkolwiek stronie.

Rodzaj: 2g


3G roleta

Rolety bambusowe ze wzmocnionymi listwami bez zakrycia mechanizmu. Materiał bambusowy zwija się z dołu do góry.Produkt z ceną podstawową. Roleta taka sama jak 2 g, ale bez zakrycia, więc mechanizm jest widoczny. Polecany również do dużych, bardzo szerokich lub bardzo długich rolet bambusowych i do rolet skośnych.

Typ: 3g


Roleta rzymska ze skrytym mechanizmem

Roleta rzymska ze skrytym mechanizmem. Materiał się nie zwija ale składa. Dlatego że produkcja jest trudniejsza, to oprócz kosztu dodatkowych 10 cm materiałów na skrycie mechaniki doliczamy dodatkowy koszt w wysokości 10% ceny podstawowej za robociznę. Linka może być na którejkolwiek stronie.

Uwaga: rolety bambusowe rzymskie nie są zalecane dla rolet dłuższych niż 1,5 metra!

Rodzaj: 2r


Ważne, aby wiedzieć

  • Roleta bambusowa może być przymocowana na sufit.

  • Linka jest robiona z bawełny więc jest odporna na słońce.

  • Montaż rolet bambusowych jest bardzo łatwy, ponieważ wszystkie potrzebne akcesoria Państwu dostarczamy

  • Jeśli rolety rzymskie bambusowe lub zwijane będą używane na zewnątrz należy uważać, aby uniknąć pleśni.

  • Przy zamawianiu potrzebny jest numer telefonu osoby zamawiającej, w przeciwnym wypadku nie realizujemy zamówienia.średnica rolki bambusowej (cm); długość z mechanizmem w stanie zwiniętym (cm)

długość rolety (cm) typ: 1g typ: 2g typ: 2r

100cm

6cm

15cm

6cm

12cm

6cm

19cm

150cm

7cm

16cm

7cm

13cm

7cm

20cm

200cm

8cm

17cm

8cm

13,5cm

8cm

20,5cm

250cm

8,5cm

18cm

8,5cm

14cm

9cm

21cm

roleta bambusowa indywidualna
Roleta bambusowa indywidualna na okno dachowe przy ścianie ze skosu. Przy tych rodzajach dopłata wynosi 20%.
Taras zakryty dużymi roletami bambusowymi
taras dachowy zakryty roletami bambusowymi
Mata bambusowa zamiast zasłony
Założenie bambusowej rolety na ścianie ze skosu

Materiały rolet bambusowych i mechanizmy

Bambusowa roleta 1g bc-09

BC09 1g

Bambusowa roleta 2g bc-09

BC09 2g

Bambusowa roleta 2g bc-09

BC09 2g

Bambusowa roleta 1g bc-12

BC12 1g

Bambusowa roleta bc-12 1g

BC12 1g

Bambusowa roleta bc-12 2g

BC12 2g

Bambusowa roleta 2g bc-12

BC12 2g

Bambusowa roleta 1g bc-13

BC12 1g

Bambusowa roleta bc-13 1g

BC13 1g

Bambusowa roleta bc-13 1g egyedi

BC13 1g

Bambusowa roleta bc-13 2g

BC13 2g

Bambusowa roleta 2g bc-13

BC13 2g

Bambusowa roleta 1g bc-16

BC16 1g

Bambusowa roleta bc-16 1g

BC16 1g

Bambusowa roleta kiterítve bc-16 1g

BC16 1g

Bambusowa roleta bc-16 2g

BC16 2g

Bambusowa roleta bc-16 2r

BC16 2r

Bambusowa roleta 2r bc-16

BC16 2r

Bambusowa roleta 1g bc-30

BC30 1g

Bambusowa roleta bc-30 1g

BC30 1g

Bambusowa roleta bc-30 2g

BC30 2g

Bambusowa roleta bc-30 2r

BC30 2r

Bambusowa roleta 2r bc-30

BC30 2r

Bambusowa roleta c1c 1g

C1C 1g

Bambusowa roleta 1g c1c

C1C 1g

Bambusowa roleta 2g c1c

C1C 2g

Bambusowa roleta c1c 2g

C1C 2g

Bambusowa roleta kiterítve c1c 2g

C1C 2g

Bambusowa roleta c1c 2r

C1C 2r

Bambusowa roleta c1c 2r

C1C 2r


Naturtrend Impex Sp. z o.o.

LiteraturaBamboo Blinds made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
Bamboo Blinds UK made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
bambusz roló, napellenző teraszra, árnyékoló erkélyre, római roló, raffroló, térelválasztó függöny, térelválasztók, bambuszroló, erkély árnyékoló, terasz árnyékolás
Izrada bambus rolete po mjeri i želji kupca.
bambusové rolety na míru, ukrytá mechanika bambusové rolety, bambusová skládací roleta, roleta do interiéru
Schalosien, klemmrollo, außenrollo, raffrollo, verdunkelungsrollo, bambusrollo, außenjalousien auch in maßfertigungen
Schalosien, klemmrollo, bambusrollo, fensterrollo, holzjalousie, fensterrollo auch in maßfertigungen
Schalosien, schalusie, bambusrollo, holzjalousien, dachfenster rollo auch in maßfertigungen
tende bambu, tende in bambu, tende a rullo su misura, tende bambù, tende in bambù, tenda di bambù, tende in bambù per esterni
jaluzele bambus pret, jaluzele orizontale bambus, rulouri exterioare bambus, pergole exterioare bambus, jaluzele bambus, umbrar bambus, jaluzele orizontale pret
Izrada bambus venecijanera od raznih dezena.
výroba bambusovej rolety, bambusová roleta na mieru, skladacia roleta z bambusu, krytie mechaniky rolety
Bamboo kaihtimet Bambusäleet Rullaverhot Verho
Bamboo Blinds made to measure, custom made bamboo shaders, invisible mechanics bamboo blinds, traditional bamboo blind, individual sized bamboo blinds
тента завеса тераса прозорец сянка плътни щори бамбук заслепява
online store rullegardiner Bambus Blind gardin
romerske rullegardin bambus fra persienner bambus rullegardin, bambusgardiner
ruloo bambus bambusest luugid bambusest kardin
ρολά μπαμπού μπαμπού σκιά παράθυρο σκίαση
bamboe rolluiken bamboe rolgordijn Bamboe vouwgordijn
rullo žalūzijas bambusa aizkars Bambusa romiešu žalūzijas
bambus žaluzije bambus roloji bambus okno odtenek bambus zavese
Bambuko romanetės bambuko žaliuzės bambukinės žaliuzės Romos Bambuko akli
cortina de bambu Bambu cortina romana persiana de bambu cortinas de bambu
persiana de bambú Persianas enrollables de Bambú Las persianas romanas bambu persianas de bambú estores de bambú
Bamboo roman persienner Bamboo hissgardin bambu rumsavdelare
store exterieur bambou, store bambou exterieur, store en bambou, store bambou grande largeur, store bambou sur mesure, store bambou, store roulant